Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За ФОЛКСВАГЕН Буба/CC/Голф 6/Голф 7/Scirocco/Touran
Ново

Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За ФОЛКСВАГЕН Буба/CC/Голф 6/Голф 7/Scirocco/Touran

DEN 5279.52

Во форма достапна за нарачката


Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!
Ако сте задоволни со мојата стоки и услуги, ве молиме дај ми 5 ѕвезди да ме охрабри да се направи подобро и подобро. Ако одберете бесплатен превозот, ние се претпостави што се читаат и се согласија со нашите испорака термин и политика. Директно замени,e asy Инсталација. Добро Fitment : 3 D Моделирани врз основа на вистински автомобил.
Ако сте наддавање за повеќе предмети, ве молиме игнорира автоматски потсетници за плаќање на индивидуални објекти. Ви благодариме! Големина и Форма Детали :
**Важно Прашање Превозот
* Ние нудиме бесплатен превозот за нашиот производ, производ ќе ви биде доставен од нашата HK магацин, ETA нормално помеѓу 19-27 работни дена без online следење, па ако треба производот итна, ве молиме изберете Забрзана Испорака со АУ$5. Огледало поклопецот се дизајнирани за секој конкретен возило и се вклопуваат совршено
5. Ви благодариме
* Ви благодариме за вашето трпение!!
**Начин На Плаќање
Плаќањето мора да се населите во рок од 3 дена од денот на аукција крајот или ве молиме да не известите ако има повеќе објекти. И
подолу 5 ѕвезди покажува лоша положба за мене, во тој случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се реши тоа. (Со исклучок на Викенди и државни Празници)
**Контакт со нас
Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас!
Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.2 парчиња Бренд Нова Високо Квалитетна ABS Хром Автомобил Страна на Вратата Ретровизорите Replacment Покритие За "ФОЛКСВАГЕН" Буба/CC/Голф 6/Голф 7/Scirocco/Touran
Пакет Содржина : 2* Несакани Огледало Осигурување(Лево+десната Страна)
Карактеристики :
1.
Ви благодарам многу повторно.
Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Со напредна технологија и елаборирање на изработка
3. Премиум Материјал : Квалитет АБС материјал.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e Bay порака или во нашата служба за корисници е-пошта. Се движат надвор вашата оригинална огледало покритие и да ја инсталирате оваа капи на
Инсталации : Завртете го ретровизор објективот на својот најголем агол, ги тргнеме на леќа со држење една страна на неа за Користење на врана плоча на unclench две токи ги тргнеме на оригиналниот огледало покрие ups, да се Стави нов огледало покрие капи директно на инсталацијата позиција и притиснете го се додека седи во тока Стави огледало леќа назад со цел во тока сајт ве Молиме да ни помогне да ја потврди компатибилноста пред испраќањето на пратката надвор , бидејќи таму ќе имаат некои различни модел на возило во секоја земја . Направи вашата исплата откако ќе го добијат во комбинација фактура. Ве молиме имајте во предвид Експедитивни услуги Прва Класа Воздухопловната само avi за регионот купувачот во Австралија, велика БРИТАНИЈА и сад.
Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
6. 100% сосема нов,никогаш не се користи
2.
За илустрација покажува како да ме остави на повратни информации, ве молиме следете ги, thx
. Строги фабрика инспекција
4. Својот препознатлив облик ќе го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели.

Главните својства

боја:
За ФОЛКСВАГЕН Буба, За ФОЛКСВАГЕН CC, За ФОЛКСВАГЕН Голф 7, За ФОЛКСВАГЕН Scirocco, За ФОЛКСВАГЕН Touran, За ФОЛКСВАГЕН Голф 6
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
200-
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
Замена
Име На Модел:
10001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
Savanini
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот