TRUMAGINE Backdrops Носителот Менгеме Клип Фотографија Рефлектор Менгеме Цевка Осветлување Стојат Flex Рака Фото Fotografica Додатоци
Ново

TRUMAGINE Backdrops Носителот Менгеме Клип Фотографија Рефлектор Менгеме Цевка Осветлување Стојат Flex Рака Фото Fotografica

DEN 608.00
DEN 843.84

Во форма достапна за нарачката

Стегачот & Flex Рака со Силна Менгеме ќе се стега за да практично ништо во вашата фото студио за да ви овозможи со флексибилност да се качи вашата камера или додатоци секогаш кога ќе им треба најмногу. Можете да го користите да се стега на светлината стои, позадина поддржува, бум оружје, како и со било која друга локација може да се мисли на. Ова е менгеме со Силна Менгеме прилог заедно со флексибилни метал рака. Карактеристики : - Goose врат должина:50cm - Материјал : Премиум алуминиум,железо - Тешки менгеме на едниот крај за приврзаност кон цевка или дебели објект. -НЕТО Тежина : 0.3 KG Вклучени : 1x Магија Стеги со Flex Рака

Главните својства

Број На Модел На:
C5060
Бренд Име:
TRUMAGINE
Пакет:
No
Функција:
фотографија Студио Рефлектор Менгеме
Функција:
Фото Студио Додатоци
Количина:
1pcs
боја:
Црна
Име на производ:
Backdrops Носителот
Пад на превозот:
Yes

Избор на купувачот