Доминираат Жените Мода Боја Личност Кристал Пеперутка Краток Уво Studs
Ново

Доминираат Жените Мода Боја Личност Кристал Пеперутка Краток Уво Studs

DEN 154.00
DEN 204.48

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Бренд Име:
Доминираше
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
DM00471
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот