10PCS/МНОГУ RS-607 рамен мост rectifier мост rectifier RS607 6A 700V добро
Ново

10PCS/МНОГУ RS-607 рамен мост rectifier мост rectifier RS607 6A 700V добро

DEN 159.00
DEN 167.52

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром
на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
* сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и Картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .Оваа пониски
цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни
тарифни правила.
*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !
*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!
*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,
pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да
одговори на сите прашања кои ги имате.
'
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
говорникот
Напон:
V
Моќ Дисипација:
W
Температурата На Работа:
C
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CYTX
Пакет:
Многу добро
квалитет:
100% добро
Надворешноста:
убава

Избор на купувачот