3.2 Инчен HD Peephole Гледачот Видео Врата Бел
Ново

3.2 Инчен HD Peephole Гледачот Видео Врата Бел

DEN 1871.00
DEN 2399.04

Во форма достапна за нарачката


Во мониторингот на чекање, притиснете го ОК копчето за да влезете во главното мени. Потоа притиснете / копче за да го изберете "Поставување на Систем" и кликнете на копчето ОК за да го внесете поставување објекти.
① Исклучување : Притиснете OK (ок) за да изберете режим за нечујно
② Датум / Време : Поставување на системот на датум / време
③ Теми : 4 теми на располагање
④ Јазик : Кинески / англиски
⑤ Снимањето на Владата : фото / видео снимање
⑥ Снимање за временска Ознака : / ИСКЛУЧУВАЊЕ【Стандардните : НА】
⑦ Анти Треперење : 50 Hz / 60 Hz【Default : 50 Hz】
⑧ Backlight Time : 5sec, 10sec, 15sec, 30sec【Default : 10sec】
⑨ Формат SD картичка : Избришете сите датотеки преку формат функција ⑩ Враќање на Фабрички Поставки за : Враќање на фабрички Поставки за
7. Информации за уред : Производ ID, Хардвер и Софтвер Верзија.

Главните својства

Бренд Име:
нови слетување
Функција:
Фотографија,Видео
Тип На Објект:
Видео Врата
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
алармот:
No
Екранот:
боја
моќност:
Сува Батеријата
Itercom:
No

Избор на купувачот