Нови Прилично љубов силикони 7 брзина на вибрациите 4 функција на орална возен Јазик Г-точката дилдо водоотпорен rechargable секс играчки за жени
Ново

Нови Прилично љубов силикони 7 брзина на вибрациите 4 функција на орална возен Јазик Г-точката дилдо водоотпорен rechargable

DEN 1814.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката

Нови Прилично љубов силикони 7 брзина на вибрациите 4 функција на орална возен Јазик Г-точката дилдо водоотпорен rechargable секс играчки за жените Спецификации : Материјал : Силикон Функција : 7 брзина на вибрациите и 4 функција на орална тркалање
Објектот Големина : како на сликата подолу
Батерија : батерија Пакет : боја кутија
Пакет : Ние ќе ви испратиме оригиналната кутија. Со цел да се заштити вашиот privancy, ние бидете сигурни дека вашиот парцела е во тајна состојба. Пакетот ќе биде кутија или хартиена кеса без никакви слики и зборови за секс. Услуги Информации :
Ние обично брод нарачки во рок од 72 часа, кога плаќањето е потврдена. Објектот Слика

Главните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
Length 195mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
040059
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот