NORNE Прозорец Третмани Геометрија Печатени Завеса Чиста Завеса Drapes Затемнување/Voile За Деца/дневната Соба/Спалната соба, Декорација
Ново

NORNE Прозорец Третмани Геометрија Печатени Завеса Чиста Завеса Drapes Затемнување/Voile За Деца/дневната Соба/Спалната соба,

DEN 362.00
DEN 683.52

Во форма достапна за нарачката

Овие трошоци се на купувачите одговорност. Сите предмети се за вистинска снимање.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. Сепак, различни монитори и различни светлината може да предизвика бои за да се разликува малку 1 компјутер завеса Пакет се вклучени : се Вклучени : Куки ( Куки Врвот : 4 куки пред метар ; Молив Pleat : 10 куки пред метар ) Не Вклучува : Tassel/Tieback/Монистра
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Машина за перење е на располагање, но ние ви препорачуваме хемиско чистење.
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Откако ќе се добие тоа, треба да се спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши. Ве молиме овозможи мало отстапување ( 1-3cm ) поради hemming 5. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас. Совети : За соодветна полнота, панели треба да се измери 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец 4 .00,брод од страна на EMS или DHL. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Не ја прими стоката, или некои проблеми?
Контактирајте со нас за делумно /целосно враќање на средствата по потврди проблем едни со други. Не кајгана и средни за железо 160 степени. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Забелешка : Цената е за 1 парче на завесата 2.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме перење одделени од други ткаенини. Големина : Ако сакате да го смените должина, ве молиме оставете порака, било колку Помалку од 270cm,т тој цената е иста Прифати Обичај ( ако не се најде големина што сакате, pls се чувствуваат слободни да контакт.Повратни информации.Контактирајте Со Нас.
Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа. Цел на повеќе од $150.Како ние да ја испорача стоката?
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Главните својства

Големина:
W100xL200cm, W150xL250cm, W200xL250cm, W250xL250cm, W300xL250cm, W350xL250cm, W400xL250cm, W500xL250cm, W600xL250cm, W100xL130cm, Custom Made
Обработка:
Куки, Род Џеб, Молив Pleat, Grommet
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Материјал:
памук полиестер
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
NORNE
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
NORNEYC028
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Употреба:
дневна соба
Име:
Печатени Завеса
Засенчување го оценувате:
80%
забелешка:
2 парчиња Завеси Подобро
Работ Третман:
Hemming
ДАНОК:
Купувачот Одговорност
Не Се Вклучени:
Tassel/Tieback/Монистра
Материјал:
100% Полиестер
Orocessing методи:
Во Табот На Врвот Претходно Биле Вклучени Прстени Куки Pleated Чешми Род Џеб
перење:
машина перат
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина

Избор на купувачот