5 Бои Mens Часовници VK Бренд на Луксузни Повик за Воена Кварц Спортски рачен часовник Силикони Рака Машки Часовник види relogio masculino
Ново

5 Бои Mens Часовници VK Бренд на Луксузни Повик за Воена Кварц Спортски рачен часовник Силикони Рака Машки Часовник види relogio

DEN 542.40

Во форма достапна за нарачката

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union.и alipay). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни методи на превозот
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
14mm
Случај Материјал:
Легура
Стил:
едноставна
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Бренд Име:
VK
Број На Модел На:
VK003B
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm

Избор на купувачот