360 степени rotatable Новороденче Bibs Памук Водоотпорен бебе дете Плунка Крпа Престилки Бебе Хранење Додатоци
Ново

360 степени rotatable Новороденче Bibs Памук Водоотпорен бебе дете Плунка Крпа Престилки Бебе Хранење Додатоци

DEN 134.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


360 степени rotatable Новороденче Bibs Памук Водоотпорен бебе дете Плунка Крпа Престилки Бебе Хранење Додатоци

Главните својства

Големина:
one size
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
тендер Бебиња
Број На Модел На:
sgks001
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм

Избор на купувачот