10L ПВЦ Отворено Виткање Расклопна Вода за Пиење Торба за Чување на Автомобилот Вода Превозникот Сад за Надворешна Кампување Пешачење Пикник Торба
Ново

10L ПВЦ Отворено Виткање Расклопна Вода за Пиење Торба за Чување на Автомобилот Вода Превозникот Сад за Надворешна Кампување

DEN 232.00
DEN 357.12

Во форма достапна за нарачката


10 L ПВЦ Отворено Виткање Расклопна Вода за Пиење Торба за Чување на Автомобилот Вода Превозникот Сад за Надворешна Кампување Пешачење Пикник Торба
Спецификација :
1.Материјал : ПВЦ
2.Капацитет : 10 L
3.Боја : Транспарентна
Напомена :
1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 5-7 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.

Главните својства

Големина:
10L
Материјал:
ПВЦ
Тежина:
0.15 kg
Бренд Име:
Winmax
Температурата Опсег:
Од 0 до 40 Centigrade
Капацитет:
3.5 L
Капацитет:
10L
боја:
Транспарентна
број:
20170801-Y8 1708011
Температурата Опсег:
0--40 Centidegree

Избор на купувачот