Нови Жени Шопинг ранец!Жешка Мода двојно-рамо ранец Дама ранци градите превозникот Носителот на Врвот на уметноста тип на Превозникот
Ново

Нови Жени Шопинг ранец!Жешка Мода двојно-рамо ранец Дама ранци градите превозникот Носителот на Врвот на уметноста тип на Превозникот

DEN 638.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


детали за производот :
Големината е 31*21*10см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.однапред ви благодариме

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
tbals0195055
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот