Новина LED Самовила Светла 20 Метал Ананас String Светлина Батеријата Божиќ Одмор Гарланд Светлина за Партија Свадба Декорација
Ново

Новина LED Самовила Светла 20 Метал Ананас String Светлина Батеријата Божиќ Одмор Гарланд Светлина за Партија Свадба Декорација

DEN 703.00
DEN 703.20

Во форма достапна за нарачката


Овие стилски Метал Ананас со отвор детали изгледа убаво и да се создаде прекрасен сенка ефект. Ананас изгледаат одлично, заедно со рокот, околу рамка, во сад или во Божиќ дрво и да се направи прекрасен подарок.
Карактеристики :
• Стилски и практичен дизајн.
• Anticorrosion и водоотпорен материјал.
• Лесно да го инсталирате светлина string дека тоа не треба да биде поврзан на мрежа за напојување.
• шупливи-аут топка во облик на светла даваат карактеристичен изглед и да се создаде мирна атмосфера на вашата градина и вашата куќа.
• Идеални за украсување на дрвја, грмушки, чадори, вратите на тревникот и затворен предмети. Исто така се идеални за свадба, Божиќ и други фестивали' осветлување!
Спецификации :
• Светла боја : RGBY /Бела / Жолта / Топло Бела(како на сликата)
IP20 Јасно Батеријата Кутија Напојување
Бара 3 АА Батерии Вклучени
Доведе жица до 1 светло : 30 CM
Вкупна должина : 3.3 M / 1.8 M
Големината на метал Ананас : 6.5 СМ
Растојанието помеѓу две LED : 15 CM
Пакет содржи : 1 x 20 LED/10 LED Метал Ананас Самовила Светла String
Пратката САД : 7-15 Дена Франција : 12days-20days Русија : 20-45 дена Јужна Америка : 30-60 дена Северна Америка : со 25-35 дена Европа : 20-35 дена Азија : 20-35 дена Африка : 30-60 дена answer : ___________________________ Note : ние ќе се потрудиме да се избегне царинската, но ако тоа се случи, купувачи се одговорни за тоа. Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Врати 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
во рок од 3 дена.

Главните својства

Емитуваат Боја:
RGB, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
10 Lights 180CM, 20 Lights 330CM
Употреба:
празник
сертификација:
УЛ,CE,ГШ,RoHS,CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
ЗЈЗ-170911
Бренд Име:
ZELUXDOT
Тип На Батерија:
AA
Гаранција:
1year
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Должина:
330cm
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
Романтични
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Напон:
4.5v
База Тип:
Никој
Тело Материјал:
Метал
боја:
бакар боја
Led количина:
20
Тип На Батерија:
АА Сува Батеријата

Избор на купувачот