wow! 4rows слатководни бисер во близина круг 6-7mm ѓердан 18 природа трговија на големо мушка попуст подарок
Ново

wow! 4rows слатководни бисер во близина круг 6-7mm ѓердан 18 природа трговија на големо мушка попуст подарок

DEN 3631.00
DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката


метал : слатководни бисер на природата и некои црвено jade
облик : во близина круг
боја : бела
големина : 6-7mm
должина 18inch +20cm pendant

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Форма:
овална
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
30 inch

Избор на купувачот