lanseis 10pcs викинг равен pendant Нордиските Пагански мажите ѓердан Равен е Mjolnir чекан накит
Ново

lanseis 10pcs викинг равен pendant Нордиските Пагански мажите ѓердан Равен е Mjolnir чекан накит

DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката


pendant ГОЛЕМИНА : 42mm x 35mm

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Крстот
Големина:
42mmx35mm

Избор на купувачот