Глава за печатење Печати ја Главата QY6-0073 за Canon MX860 MX868 MX870 MX878 MG5140 MG5180 iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP568 MP620
Ново

Глава за печатење Печати ја Главата QY6-0073 за Canon MX860 MX868 MX870 MX878 MG5140 MG5180 iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP568 MP620

DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Разликата помеѓу нашите производи и други
ПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ТЕСТИРАНИ ВО СОВРШЕНА РАБОТНА СИТУАЦИЈА Опис глава за печатење Печати ја Главата QY6-0073 за Canon MX860 MX868 MX870 MX878 MG5140 MG5180 i P3600 i P3680 MP540 MP560 MP568 MP620
Производ Галерија
Услови
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија за aliexpress стандард превозот или хонгконг Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS/ЕМС. 99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО ОТВОРИТЕ СПОР ПРЕД ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА, НИЕ ЌЕ ВИ ДАДЕ НАЈДОБРА УСЛУГА.
6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Главните својства

Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
QY6-0073
Тип:
Други

Избор на купувачот