Нова Метална Школка Мрежа Тенок Индустриско Напојување Единствен излез 12V Dc 20A
Ново

Нова Метална Школка Мрежа Тенок Индустриско Напојување Единствен излез 12V Dc 20A

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката

Квалитетот на нашите производи е сигурен, цена-ефикасен, одличен квалитет и прифатлива цена. Имаме многу акции, брза испорака, без разлика на тоа колку на вашата нарачка.
Ние прифаќаме Escorw.Висока ефикасност, долг живот и високо reliabili
2.
Мало нарачки : Ние пакување на ставки со високи го скрши отпорот на воздухот торба и тоа ќе се обезбеди целосна заштита за вашите предмети во текот на долго време транспорт и бидете сигурни дека тоа пристигне во вашата рака со совршена состојба.5 A /AC220 V;
Фреквенција (Hz)
50/60 Hz
Ефикасност
86% Typ(230 VACFull Оптоварување)
Inrush струја(A)
Ладно-start 20 A/230 V
Истекување струја(м-р)
Излез
Излезен Напон(V)
12 VDC
Напон Спектар
+5%,-5%
Излезна Струја(A)
20 A
Сегашниот Опсег (А)
0-20 A
Номинална Моќност(W)
240 W
Почетно време,задржете-up време(ms)
Тон≤1000ms,Тд≥20ms @230 Vac Полно Оптоварување
Подемот време(ms)
Typ : 20ms @230 Vac Полно Оптоварување
Бран/Бучава(мвп-p)
120m Vp-p
Животна средина
работна Температура (°C)
-40°C - +65°C(се однесува derating крива)
Складирање Температура(°C)
-20°C - +60°C
Влажност
20% - 90% RH не кондензирање
Заштита
Во текот напон Заштита
>115%-135% Номинална излезниот напон
Во текот вчитај Заштита
>105%-150% Авто обнова
Краток спој Заштита
Latched
Други
Големина L*W*H(cm)
195*82*29mm
Тежина
435g
Наша моќ преку професионална организација, квалитетот е многу сигурен, на производи се продава добро во Европа и целиот свет.
Нова Метална Школка Мрежа Тенок Индустриско Напојување Единствен излез 12 V Dc 20 A
1.Нашата компанија е посветена на градење на бренд, да се фокусираат на квалитетот на производот, победи на довербата на клиентите.Тогаш ние можеме да брод според вашиот назначени логистика. Нашата услуга е многу добар, 24 часа онлајн услуга, одговори на вашите прашања во навремено.
Најголемиот дел нарачки : По користење на бела кутија за пакување, користиме тешко хартија кутија за пакување, на крајот, ние ќе се користи силна вратоврска да се поврзе на стоки, па за заштита на надворешното пакување во добра состојба.100% полно работно оптоварување тест на горење
7. ако вие не треба Кина пост авијација регистрирани пакети, можете да праќате пораки на aliexpress кон нас, ние ќе ве контактираме во времето. Нашите производи се различни, вклучувајќи ги и надворешно напојување, водоотпорен отворен за напојување, видео надзор напојување кутија, постојан струја за напојување, се прилагодува светлината на напојување, може да според вашиот треба да ги купите.Нашата компанија зафаќа површина од околу 5000 метри квадратни, има истражувањето и развојот тим повеќе од 10 луѓе, производство на персоналот на речиси 200 луѓе, 50 луѓе тим за продажба, компанијата годишно производство на 600000 единици, годишен излезна вредност достигна речиси 20 милиони јуани.
Предмети ќе бидат брод во рамките на 1-3 дена atfer ќе плаќање.
Почнувајќи од 2008 година, нашата компанија е специјализирана во истражување и развој, производство и продажба на префрлување напојување во последниве 10 години, на производи се продава добро во домашната да целиот свет, вклучувајќи ги и Азија, Европа, Африка, Северна Америка, производи фаворизирана од страна на клиентите.Се осигура дека стоката во транзит е во добра состојба.
За друг метод на плаќање или прашање,ве молиме да ни испрати е-маил,ние сме сигурни дека било на вашето барање ќе добиете нашата брза внимание&одговор. нашиот начин на логистика се различни, вклучувајќи ја и Кина пост, DHL, fedex, ТНТ, UPS-от, ЕМС.

Главните својства

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
JOOLONPOR
Излезна Струја:
20A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CB-240-12
Фрекфенција:
50/60Hz
Излезна Моќност:
240W
Влезен Напон:
AC170~250V
Школка Материјал:
Алуминиум
Примена:
LED
боја:
Сребро.
Ладење:
Природни
Пакување:
картон
сертификација:
CE, ROHS
Ефикасност:
86%
Производ големина:
195*82*29mm

Избор на купувачот