Отстранлив Не се лизга Кат Налепници Медитерански Стил Само Лепливи Плочки Уметност Ѕид Decal Налепница DIY Кујна Бања Дома Декор
Ново

Отстранлив Не се лизга Кат Налепници Медитерански Стил Само Лепливи Плочки Уметност Ѕид Decal Налепница DIY Кујна Бања Дома Декор

DEN 1136.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
(1). Пренослив, со крстот шема на подобра текстура, повеќе 3 D отколку обичните PVC ѕид налепници
(2). Oilproof и водоотпорен, анти-пропадна и анти-падот
(3). Зелена еколошки материјал
(4). Улога : ѕид декорација
Производ Параметри :
(1). Материјал : еколошки водоотпорен ПВЦ
(2). Примена : скали, подови
(3). Производ Големина : околу 60 * 120cm / 23.62 * 47.24 во
Настава :
Откривањето на backsheet и ставете го на мазна површина.
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е само погодна за мазни површини, како што се стакло, метал, прашина на ѕид.
Пакување Листа :
1 * ѕид налепница

Главните својства

Големина:
60x120cm
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
SY-8ds
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DXLYMYU
Сценарија:
Кат
Количеството на сет:
1 Компјутер
Големина:
60x120cm
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА

Избор на купувачот