Нови корејски Стил за Мажи Ранци Мода Лаптоп Компјутер Rucksack Училиште Обичните Кеси за Патување водоотпорен Mochila
Ново

Нови корејски Стил за Мажи Ранци Мода Лаптоп Компјутер Rucksack Училиште Обичните Кеси за Патување водоотпорен Mochila

DEN 1648.00
DEN 2010.24

Во форма достапна за нарачката


Квалитет : со Висок Квалитет Материјал : Оксфорд Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу! Забелешка : Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Она што ние го продаде е со Висок Квалитет и Одлична Услуга. Изберете нас, нема грешка. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e-mail. Сервис И Повратни Информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу. Се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
DAWABO
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел
Број На Модел На:
8905
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ранци Тип:
Softback
Употреба:
Патување / отворено / спорт
Стил:
Мода / неврзан / слободното време.
боја:
Светло сива, црна, сина

Избор на купувачот