Топла продаде нов модерен прекрасни женски headdress трговија на големо девојка роденден убава срцето коса клип агент превозот
Ново

Топла продаде нов модерен прекрасни женски headdress трговија на големо девојка роденден убава срцето коса клип агент превозот

DEN 103.00
DEN 128.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
XSJH-2451
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ENZE
Тип:
Barrettes
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Othere
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот