Кожа Жените Кеси Дизајнер Луксузни Чанти Торба Женски Голема Секојдневен Tote Шпански Бренд Crossbody Торба Дами Геометриски Sac
Ново

Кожа Жените Кеси Дизајнер Луксузни Чанти Торба Женски Голема Секојдневен Tote Шпански Бренд Crossbody Торба Дами Геометриски

DEN 820.00
DEN 1464.48

Во форма достапна за нарачката


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. И pls ни кажете, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Превозот :
1.Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка .Ако имате било какви прашања во врска такси превозот ,ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас.
2.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција .
3.Нашата цена не вклучува оданочуваат , ДДВ , или други давачки .Да се обезбеди да се плати минимален данок .Ние ќе се изјасни како "подарок", или "примерок" со ниска вредност .
Плаќање :
1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa ,Mastercard , QIWI , Western Union и Т/Т ( банкарски )
2.Купувачот Го Заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка .
Retrun Политика :
Ние сакаме да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со купувањето! Ако производот треба да се врати тоа мора да биде во состојба сте го добиле нив (unworn) и во оригинална кутија , пакување добро и да ни кажете во рок од 7 дена откако ќе се примени на објект.
Наплата износ не вклучуваат такси превозот .Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест.Кога ние примен објект е во РЕД ,наплата е издадена.
Договорот нас :
Ако имате било какви прашања или ви треба помош, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга во секое време. Ви благодариме за гледање и да уживате во вашето купување!
Ако имате интересно во нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

Главните својства

Големина:
33x17x12cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
MENGXILU
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
tjy8806
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Стил:
Моден Рамо Кеси Bolsa Sac Крокодил
боја:
црна браун розово вино
Материјал:
Дами Кожни Торби За Жените Чанти На Познати Брендови Totes
Обликот:
Висок Квалитет На Чанти Litch Кожа Кофа Торба
Уникатен стил:
plaid Геометриски
2017 Дизајнер Жените Кожни Чанти:
Рамо Кеси Дами рамо Кеси Голем Капацитет Дами Шопинг Торба
Моден торба:
висок моден бренд торба рака торба
bolsos mujer:
Колеџ стил капак Жена Кеси
bolsas feminina:
Женски Чанти Кожени
Добро Торба:
луксузни чанти жените кеси дизајнер

Избор на купувачот