100PCS/Многу Y форма 3.5 mm Стерео Splitter Аудио Машки да Слушалка Слушалки + Микрофон Адаптер за PC IPhone паметен Телефон Мобилен Јзо
Ново

100PCS/Многу Y форма 3.5 mm Стерео Splitter Аудио Машки да Слушалка Слушалки + Микрофон Адаптер за PC IPhone паметен Телефон

DEN 8986.00
DEN 9984.00

Во форма достапна за нарачката


1. Мала Тежина, лесно да се земе заедно
2. Специјално за слушалки со микрофон способност
3. Се надминуваат ограничувањето на некои лаптоп аудио портови, со претворање на едно 4-позиција 3.5 мм аудио приклучок во два различни, 3-позиција 3.5 mm аудио портови, што ќе ви овозможи да го поврзете микрофон, како и надворешните звучници
4. Ви дозволува да го користите постара аудио додатоци со понови компјутери
5. Може да се користи со било пренослив уред кој го користи 4 позиција 3,5 мм џек
Пакет се вклучени :
100 x 3,5 мм Splitter
Боја : Бела ,Црна , Зелена , Сина ,Црвена ,Жолта

Главните својства

боја:
Црна, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
Должина:
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
CY
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
165
Примена:
MP3 / MP4 Плеер
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Пакет:
No

Избор на купувачот