Нов руски тастатурата ЗА ASUS GL551 GL551J GL551JK GL551JM GL551JW GL551JX позадинско осветлување RU лаптоп тастатура сребро.
Ново

Нов руски тастатурата ЗА ASUS GL551 GL551J GL551JK GL551JM GL551JW GL551JX позадинско осветлување RU лаптоп тастатура сребро.

DEN 1840.00
DEN 1936.80

Во форма достапна за нарачката


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните својства

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
GL551 GL551J GL551JK GL551JM GL551JW GL551JX
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
ASUS

Избор на купувачот