НОВИ AVC DS08025R12U 8025 8cm 4PIN висока воздухот волумен тишина вентилаторот за ладење
Ново

НОВИ AVC DS08025R12U 8025 8cm 4PIN висока воздухот волумен тишина вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката

ФАН ГОЛЕМИНА : 80*80*25мм : 7.2 cm Оценет напон : 12 V Номинална струја : 0.7 Една влезна моќност : 8.4 W Ротирачка брзина : 800-4500 RPM±5% 4lines контрола на Брзината на Воздухот за јачина : 65 CFM : 64 Pa бучава : 0-38 DB тежина : 70g Конектор : матична плоча стандард 4-Пински Конектор

Главните својства

Бренд Име:
AVC

Избор на купувачот