Мотоцикл CNC Табличка Заградата Носителот Рамка за Kawasaki Ninja 300 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 е изменета табличка
Ново

Мотоцикл CNC Табличка Заградата Носителот Рамка за Kawasaki Ninja 300 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000 е изменета табличка

DEN 1082.88

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот
❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата година
Состојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината. Домот метална површина ќе надградба на вашиот Мотор, Визуелно. Црвена, Сина, Црна, Златна, Сребрена, Зелена, сива,портокалова ,8 Colors за Изборот. ❈❈ Y OWLING бренд е сопственик на Професионална R & D тим и една Фабрика за производство на Мотоцикл Додатоци, која може да се обезбеди подобро лиценца плоча држач со трајност, безбедноста, удобноста и добро изгледа. ❈❈ Ние исто така, обезбеди сеопфатна услуга, вклучително и пред-продажба консултации, пакет за следење и по-продажбата на услугата. Еднаш имате било какви прашања, дозволете ни да знаеме, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние и ветуваме ќе пријатен шопинг искуство. забелешка : Секоја опција има соодветен стил, можете да изберете боја и стил ви треба, а некои не се во листата, можете да се консултирате со нас бојата што сакате
Реалната слика

Главните својства

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
CC
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
490g
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл табличка носителот
Карактеристики:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment:
за Kawasaki Ninja 300 Ninja 250R 300R Z750 Z800 Z1000

Избор на купувачот