452077-5004S/452077-0004/2674A080 T04E35 ТУРБО ЗА PKS Земјоделско СО 1006.6THR3 МОТОР
Ново

452077-5004S/452077-0004/2674A080 T04E35 ТУРБО ЗА PKS Земјоделско СО 1006.6THR3 МОТОР

DEN 9552.00

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
452077-5004 S/452077-0004/2674 A080 T04 E35 ТУРБО ЗА PKS Земјоделско СО 1006.6 THR3 МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА PKS Земјоделски
Слични Производи Се Препорачува
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cums/Komu/
Мачка/ Hitachi/Бенц/ Volvo/като/Mit subishi/ H yundai/Iveco/По kins/Играчка ota/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/A udi/Liebherr/Ni ssan/Tarta,итн.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách. Неутрален Пакување Или пакет како услов. 2) Две T04 E35 S во Тетрапак. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.

Главните својства

Осветленост Дел Број:
452077-5004S
Производителот Дел Број:
452077-0004/452077-4
Објектот Ширина:
22
Објектот Должина:
22
Поставување на Возило:
МОТОРОТ/ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ
Специјални Функции:
Дизел
Бренд Име:
XMTURB
Објектот Висина:
22
Објектот Тежина:
13KG
Другиот Дел Број:
452077-4
Земја/Регион на Производство:
КИНА/LIAONING
Материјал Тип:
К18 Ni-Fe оска
Турбо Модел :
T04E35
назад плоча:
408045-0031 (408045-0019)(ME078204)
Турбина Домување AR:
0.70
Компресор тркала:
448048-0002
Турбина Тркала:
446905-0004
моторот модел :
T6.60, 1006.6THR3
Зафатнина:
6.0 L, 6000 кзм, 6 Цилиндри
chra:
447450-0106 (447450-5106S)
Опис:
Agricul tural/Индустриски Генератор

Избор на купувачот