TKM ноќта на Вештерките Божиќ Миленичиња Куче Коса Додатоци Елени Hairpin домашно Милениче Мачка Кутре Главата Коса, Козметика бадник Куче Снабдувач TM02
Ново

TKM ноќта на Вештерките Божиќ Миленичиња Куче Коса Додатоци Елени Hairpin домашно Милениче Мачка Кутре Главата Коса, Козметика

DEN 392.00
DEN 460.80

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Ноќта на вештерките Божиќ Миленичиња Куче Коса Додатоци Елени Hairpin домашно Милениче Мачка Кутре Главата Коса, Козметика бадник Куче производи Материјали TM02 Материјал : краток сомот и Еластична бенд,внатрешниот Железо жица
Боја : како на сликата
Големина : M должина 30cm
L на должината 34cm
Тежина : M за 30g , L за 35g
Поради различни од шоуто компјутер со екран ,и differnent на пиксели камери , па боја ќе биде малку на хроматска аберација. Големината на Толеранција (+/-0.5- 1cm ),тежината на толеранција (+/- 5g)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Коса Додатоци
Бренд Име:
TKM
Материјал:
влакна
Материјал:
Краток Levet
боја:
слика во боја
Големина:
M,L
Примена:
Миленичиња Куче,Куче,Мали Средината Куче,Големо Куче
Функција:
Куче Додатоци,Пет Додатоци Снабдувач
Најдобра Сезона:
Ноќта На Вештерките,Среќен Божиќ, Бадник Козметика,Костим На Дедо Мраз
NO:

Избор на купувачот