Бела Професионални Перика На Главата Стои Прилагодливи Манекен Главата Носителот Пластични Манекен Главата Стојат
Ново

Бела Професионални Перика На Главата Стои Прилагодливи Манекен Главата Носителот Пластични Манекен Главата Стојат

DEN 695.00
DEN 1286.40

Во форма достапна за нарачката

Бела Професионални Перика На Главата Стои Прилагодливи Манекен Главата Носителот Пластични Манекен Главата Стојат

Главните својства

Манекен Тип:
глава
Големина:
Can be adjusted
Функција:
Плус Големина
Пол:
Жените
Стил:
Стенд
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Бела Професионални Перика На Главата Стои Прилагодливи Манекен Главата Носителот Пл
боја:
Бела
Должина:
Може да се прилагоди
Материјал:
Пластични
quanlity:
1 Компјутер
Пакет:
Секој Еден Со Пластична Кеса Потоа Да Се Стави Во Кутија
време на испорака:
Општи Рок од 2 Дена, Освен за Време на Празникот дена
Употреба:
Носителот Застане За Манекен Обука Глава

Избор на купувачот