2 парчиња Дедо Мраз Knocker Подарок торба Божиќ вратата прстен Божиќ Дрво Оркестарот Украси Божиќ Нова Година Дома на Врата Декорации
Ново

2 парчиња Дедо Мраз Knocker Подарок торба Божиќ вратата прстен Божиќ Дрво Оркестарот Украси Божиќ Нова Година Дома на Врата Декорации

DEN 131.00
DEN 137.28

Во форма достапна за нарачката


Производ discription : 【Име】 : Дедо Мраз Knocker 【Боја】 : како слика 【Тежина】 : 20g 【Големина】 : 17*22cm 【Пакет】 : 2 парчиња Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm големина грешка. Поради светлината разлика ве молиме оставете малку боја разлика.

Главните својства

Број На Модел На:
HO60B
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOMDID

Избор на купувачот