CNC Мотор Виткање се Справи со Кочница Спојки Држела за Хонда CB600F 2007-2013 CBR600F 2011-2013 CBF600/SA 2010-2013
Ново

CNC Мотор Виткање се Справи со Кочница Спојки Држела за Хонда CB600F 2007-2013 CBR600F 2011-2013 CBF600/SA 2010-2013

DEN 1548.00
DEN 1799.52

Во форма достапна за нарачката


CNC Мотор Прилагодливи Виткање Кочница Спојки Држела
Количина : 1 пар ( лево и десно) држела & рака костец / 1 пар држела
за Хонда CB600 F 2007-2013 CBR600 F 2011-2013 CBF600/SA 2010-2013

Главните својства

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
LS-003
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
7inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име на производ:
мотоцикл сопирачките и спојката држела
Функција:
Прилагодливи Виткање Продолжи држела
ОДГОВАРА ЗА:
за Хонда CB600F 2007-2013 CBR600F 2011-2013 CBF600/SA 2010-2013

Избор на купувачот