Возрасни Нуркањето Нуркање Пливање Перки Trek за Професионално Пливање Нога Flipper Нуркање Перки за Нуркање Пераи Со Прилагодлива
Ново

Возрасни Нуркањето Нуркање Пливање Перки Trek за Професионално Пливање Нога Flipper Нуркање Перки за Нуркање Пераи Со Прилагодлива

DEN 2686.00
DEN 2919.84

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
YF71
Возраст:
Возрасни
Материјал:
SCR + двојно најлон ткаенина
Возраст:
Возрасни лица
Број На Модел На:
YF71
Материјал:
Најлон,Spandex
боја:
Црна
Големина:
S-3XL
Функција:
Пливање / Сурфање / Нуркање/Snokling
Дебелина:
3мм
Пад на превозот:
Поддршка
Други:
Yon Под
е-прилагодена:
Yes

Избор на купувачот