5pcs MB102 Breadboard Напојување на Модулот со Мини USB 3.3 V 5V За Solderless
Ново

5pcs MB102 Breadboard Напојување на Модулот со Мини USB 3.3 V 5V За Solderless

DEN 124.00
DEN 130.56

Во форма достапна за нарачката


Опис :
1.Сосема нов и висок квалитет.
2.Breadboard напојување на модулот, компатибилен со 5 V, 3.3 V
Се применуваат за MB102 breadboard
3.Влезен напон : 6.5-12 V (DC) или USB напојување
4.Излезен напон : 3.3 V/5 V може да се префрлиме
5.Максимална излезна струја :
6.Флуктуација две патот независна контрола, може да ги префрлиме на 0 V, 3.3 V, 5 V
7.On-board две групи 3.3 V, 5 V DC излез plug pin, погодно надворешни доведе употреба. Пакет Се Вклучени :
5 PCS*MB102 Breadboard Напојување на Модулот 3.3 V 5 V За Solderless Одбор
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Главните својства

Број На Модел На:
MB102
Бренд Име:
diymore
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Избор на купувачот