Јапонија Стил Керамички Складирање Лименки Леќата Тенџере Сет со Бамбус Чинија и со Лажица Кујна Лук/Ѓумбир Вентилирани за Чување на Резервоар
Ново

Јапонија Стил Керамички Складирање Лименки Леќата Тенџере Сет со Бамбус Чинија и со Лажица Кујна Лук/Ѓумбир Вентилирани за Чување

DEN 1242.00
DEN 2003.52

Во форма достапна за нарачката

Јапонија Стил Керамички Складирање Лименки Леќата Тенџере Сет со Бамбус Чинија и со Лажица Кујна Лук/Ѓумбир Вентилирани за Чување на Резервоар
Материјал : керамички+бамбус
Капацитет : 250g сол

Главните својства

Бренд Име:
ULKNN
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Керамички

Избор на купувачот