ААА Висок Квалитет на Природен Вистински Јасно Пурпурна Charoite Водат Заврши Хривнија Круг монистра 11mm 05096
Ново

ААА Висок Квалитет на Природен Вистински Јасно Пурпурна Charoite Водат Заврши Хривнија Круг монистра 11mm 05096

DEN 7104.00

Во форма достапна за нарачката


Природни Charoite Хривнија Круг мушка s
Камен :
Charoite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Монистра, Големина : 11mm Должина(Инчи) : 7.6" Бр.на монистра :
(Прибл. )
18 Количина : 1 (еден) влакно
Дупка Со Големина :
(Прибл.) 1mm Подобрување на : Не се Подобрување на
Тежина :
(Прибл.) 35g-165ct SN :
05096 CHRB181135
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Charoite
Објектот Висина:
11mm
Бренд Име:
Veemake
Број На Модел На:
05096
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Виолетова
Должина:
7-8inch

Избор на купувачот