Меур Жирафа Постери и Отпечатоци Прекрасна Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Декорација Детска Спална соба оркестарот
Ново

Меур Жирафа Постери и Отпечатоци Прекрасна Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Декорација Детска Спална соба

DEN 316.00
DEN 372.00

Во форма достапна за нарачката


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас

Главните својства

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Стил:
Европа
Бренд Име:
Zerocreative
Предмети:
Животните
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
AN1205
Материјал:
ткаенина ткаенина
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Теми:
Модерна
оркестарот:
ѕидот оркестарот
Тип:
Платно Printings
платно печатење:
печатени слики и постери
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Нордиските:
скандинавските
Обликот:
правоаголник

Избор на купувачот