столче опфаќа 5d кожа перница душеци бесплатен превозот влошки за Алфа Ромео Boxster Cayenne cayman Бентли Arnage Летање Поттикне GT
Ново

столче опфаќа 5d кожа перница душеци бесплатен превозот влошки за Алфа Ромео Boxster Cayenne cayman Бентли Arnage Летање Поттикне

DEN 12192.00
DEN 12833.76

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Боја Име:
Бела, Црвена, Портокалова, Кафена
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
60cm
Специјални Функции:
водоотпорен трајни лесно чистење здрава безбедно трендовски удобна атмосфера
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
сет парче:
8
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
90cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа

Избор на купувачот