5PCS LTC4055EUF QFN USB Напојување Контролер и Li-Ion Линеарна Полначот во парк Нови и оригинални
Ново

5PCS LTC4055EUF QFN USB Напојување Контролер и Li-Ion Линеарна Полначот во парк Нови и оригинални

DEN 276.48

Во форма достапна за нарачката


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Главните својства

Избор на купувачот