Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан Мешани Шарм Мода Жените Ѓердан Додатоци
Ново

Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан Мешани Шарм Мода Жените Ѓердан Додатоци

DEN 320.00
DEN 399.36

Во форма достапна за нарачката


Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан Мешани Шарм Мода Жените Ѓердан Додатоци е неодамна дизајн, облека мода накит за да бидат убави жени.
F eature : ( Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан Мешани Шарм Мода Жените Ѓердан Додатоци )
* Сите производи се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenghth и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Го носат со себе или за подарок
Детали Фотографии :
Име На Производ : Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан Мешани Шарм Мода Жените Ѓердан Додатоци
Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму.
Накит Стил :
Макси Ѓердан
Накит. :
Жените Ѓердан
Потекло Место
Qingdao Кина Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

Главните својства

Должина:
46cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
3.5*2.5 cm
Пол:
Жените
Бренд Име:
uer
Број На Модел На:
xl01227
Тип На Објект:
Кристал Симулирани Бисер Beaded Синџир Макси Ѓердан
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни
клучни зборови:
макси ѓердан
Производителот & Снабдувач :
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Периметар:
46+5cm
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жените,
Тежина:
66g
is_customized:
Yes
накит:
жените ѓердан

Избор на купувачот