AUSWIND Европската 60см Крпа управување со крпа бар 304 од не ' рѓосувачки челик црна антички ѕид бања хардвер 30O
Ново

AUSWIND Европската 60см Крпа управување со крпа бар 304 од не ' рѓосувачки челик црна антички ѕид бања хардвер 30O

DEN 7152.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Тип:
Крпа Полици,од не ' Рѓосувачки челик
Крпа Рек Тип:
Двојно
Бренд Име:
AUSWIND
Должина:
60cm
Број На Модел На:
3064-O
Стил:
Fasion
Површина По Завршувањето:
Лакирана
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот