LED вградна светилка Таванот Светлина Вдлабнати 5W 9W 15W Светилка 50W 90W 150W Еквивалент Блескаво Светилки AC 85-265V Со Возач
Ново

LED вградна светилка Таванот Светлина Вдлабнати 5W 9W 15W Светилка 50W 90W 150W Еквивалент Блескаво Светилки AC 85-265V Со Возач

DEN 288.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


LED вградна светилка Таванот Светлина Вдлабнати 5 W 9 W 15 W Светилка 50 W 90 W 150 W Еквивалент Блескаво Светилки AC 85-265 V Со Возач
Ние нудиме најдобар Квалитет, Сервис и Цени : 100% фабрика директна продажба Бесплатен Превозот. Тоа не вклучуваат царина, но ние не сме сигурни дали царината ќе побара да плаќаат данок , ако царинскиот побара од вас да плаќаат повеќе данок,да ги задржи вашите прстите прекрстени , и ние не ќе се одговорни за царинска такса, ве молиме да се разбере! Ние нудиме reshippment или наплата ако постојат пакет изгубени или предмет оштетени случаи Ние нудиме попуст за wholesales, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака Спецификации : Модел : LED Таванот Одредување на Светлината Облик : Тркалезна Моќ : 5 W,10 W,15 W Lumens : 400-500 LM 850-1000 LM 1050-1200 LM. Светла Боја : Кул Бело(6000-6500 K) ;Топло Бела(2800-3300k). Напон : Не DimmableAC 85-265 V Возач : Постојан Струја Возачот Грав Агол : 60 Степен Школка во Боја : Бела Материјал : Алуминиум Топлина Мијалник Материјал Кастинг Алуминиум Легура Работа Температура -25~+65 Живот Време : 50,000 H CE& ROSH Одобрени од 3 Години гаранција! Широка Примена : Комерцијални и изложба локации Хотел, сала за конференции Фабриката, во канцеларијата, домот Аеродром, метрото, станица, Училиште, болница, и други јавни места Места кои бараат енергетски ефикасни и високо боја рендерирање индекс Пакет се вклучуваат : 1 x LED Вдлабнати Таванот Надолу Сијалица Топло Совети : *кога ќе го инсталирате на светлината,ве молиме потврдете контрола прекинувач е исклучен,или светлината е лесно да изгори надвор. *возачот не мора било белег на тоа,ако предвид тоа,немојте да го купат.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w, 9w, 15w
Број На Модел На:
5W 9W 15W
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
RANPO
Примена:
Хотел, сала за конференции Фабриката, во канцеларијата, домот Аеродром, метрото, станица

Избор на купувачот