Нови A41LK9H A41N1501 батеријата за ASUS РОГ G752VW GL752VW N552V N752V N552 серија GL752 серија
Ново

Нови A41LK9H A41N1501 батеријата за ASUS РОГ G752VW GL752VW N552V N752V N552 серија GL752 серија

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Проектиран Капацитет : 44 Wh
Напон : 15 V
Батеријата Мобилен : 4 Клетки
Хемија : Li-ion
Боја : Црна
Дел Број : за Asus A41 N1501
Одговара Лаптоп Модел : за Asus GL752 серија GL752 JW, GL752 VL, GL752 VL-1А, GL752 VL-2 B, GL752 VL-GC057 T, GL752 VW, GL752 VW, GL752 VW-1А, GL752 VW-2 B, GL752 VW-3Б, GL752 VW-T4004 T, GL752 VW-T4077 T, GL752 VW-T4079 T, GL752 VW-T4091 T, GL752 VW-T4105, GL752 VW-T4108 D, GL752 VW-T4122 T, GL752 VW-T4130 T, GL752 VW-T4137 T, GL752 VW-T4138 T, GL752 VW-T4179 T, GL752 VW-T4180 T, GL752 VW-T4188 T, GL752 VW-T4189 T, GL752 VW-T4243 T, N552 серија N552 V, N552 VW, N552 VW-1А, N552 VW-1 B, N552 VW-2 A, N552 VW-FI040 T, N552 VW-FI043 T, N552 VW-FI202 T, N552 VW-FW026 T, N552 VW-FY083 T, N552 VX, N552 VX-1А, N552 VX-2 A, N552 VX-FI018 T, N552 VX-FW027 T, N552 VX-FW120 T, N552 VX-FW140 T, N552 VX-FW320 T, N552 VX-FY012 T, N552 VX-FY017 T, N552 VX-FY026 T, N552 VX-FY071 T, N552 VX-FY103 T, N552 VX-FY104 T, N552 VX-FY105 T, N552 VX-FY137 T, N552 VX-FY200 T, N552 VX-FY209 D, N552 VX-FY299 T, N552 VX-FY382 T, N752, N752 V, N752 VW, N752 VX, N752 VX-GC197 T

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A41N1501 A41LK9H G752VW GL752VW N552V N752V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
VALENX
Капацитетот На Батеријата:
2501 - 3000 MAh
Батеријата Напон:
15v
Тип:
Li-Ion
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот