DIY за Шиење Облека Копчиња Чиста рачно ткаење копчето традиционален Кинески јазол cheongsam танг одговараат на додатоци копчето 100pcs/lo
Ново

DIY за Шиење Облека Копчиња Чиста рачно ткаење копчето традиционален Кинески јазол cheongsam танг одговараат на додатоци копчето

DEN 982.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Големина:
55MM
Материјал:
Платно
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Техника:
Обоена
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
54
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња

Избор на купувачот