Шарени Шема Дебели Pullover Џемпер Мажите Зима Лабава Pullover Sueter М-3XL Патент Секојдневен Облека Машки Вино Црвено Сина, Сива K413
Ново

Шарени Шема Дебели Pullover Џемпер Мажите Зима Лабава Pullover Sueter М-3XL Патент Секојдневен Облека Машки Вино Црвено Сина,

DEN 1584.00
DEN 2639.04

Во форма достапна за нарачката


ИНФОРМАЦИИ
Материјал | полиестер,памук
Рашири | го
Тип | лабава
Мекост | мека
Дебелина | дебели
БОИ
ГОЛЕМИНА
телото должина рамо градите ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 67 26.13 45 17.55 106 41.34 60 23.40 L 69 26.91 46.5 18.14 110 42.90 61 23.79 XL 71 27.69 48 18.72 114 44.46 62 24.18 2 XL 73 28.47 49.5 19.31 118 46.02 63 24.57 3 XL 75 29.25 51 19.89 122 47.58 64 24.96
Што е прикажано во табелата се големина на облека големина, а не големината на телото.
Големина на мери од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 1-3cm."
КОЛОКАЦИЈА
Кликнете на за да погледнете -
SHOW
ДЕТАЛИ
ПРЕПОРАЧУВАМ
КЛАСИФИКАЦИЈА

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Маскирани:
No
Број На Модел На:
K413
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Libithia
Волна:
Крупни Волна
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Шарени
Дебелина:
Дебели
Техника:
Компјутер Плетени
Декорација:
Патентите
Големина:
M-3XL
Сезоната:
Зима
Главната Ткаенини:
полиестер/памук

Избор на купувачот