JF176 Убава Мистериозен Кристал, Отворајќи Монистра Во Чисто Злато Electroplate Накит Монистра За Жените Накит Дизајн 10мм
Ново

JF176 Убава Мистериозен Кристал, Отворајќи Монистра Во Чисто Злато Electroplate Накит Монистра За Жените Накит Дизајн 10мм

DEN 479.00
DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
JF176 Убава Мистериозен Кристал, Отворајќи Монистра Во Чисто Злато Electroplate Накит Дијамант Монистра За Жените Накит Дизајн 10мм
Точка Законик :
JF176
Материјал :
Дијамант, отворајќи монистра
ГОЛЕМИНА на :
За 10мм,секој еден од големината
Метал заврши :
Сите ги користат најдобрите electroplated се спротивстави на tarnishable, квалитет gurantee во текот на една година
КОЛИЧИНА :
1 МНОГУ (5 PCS)
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и Прифати обичај се направи
Боја :
а,б,ц
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Тие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
JF176
Објектот Тежина:
About 3g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Дувачкиот

Избор на купувачот