22*16*8CM Хартија Кутија со Прозорецот Пекарски Торта и Подарок Пакување Кутија Картонска Кутија Може да Се Печати Вашето Лого. 100pcs/многу
Ново

22*16*8CM Хартија Кутија со Прозорецот Пекарски Торта и Подарок Пакување Кутија Картонска Кутија Може да Се Печати Вашето Лого.

DEN 5520.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : околу 22*16*8cm
Идеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итн
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат
Повеќе од 500pcs ние ќе слободно да се печати вашето лого.ви благодариме
Answer : ___________________________ Note :

Главните својства

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
роденден
Број На Модел На:
22*16*8CM
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон

Избор на купувачот