1 пар Уво Перници Замена 105*45mm мека пена Уво Влошки за Beyerdynamic DT770 DT880 DT990 DT 770 приклучок за Слушалки
Ново

1 пар Уво Перници Замена 105*45mm мека пена Уво Влошки за Beyerdynamic DT770 DT880 DT990 DT 770 приклучок за Слушалки

DEN 149.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. 20mm
Answer : ___________________________ Note :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Време На Испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Замена Уво Влошки за Beyerdynamic DT770 DT880 DT990 DT 770 приклучок за Слушалки
Опис :
Овој пар на уво перници се направени од Сомот материјал , што го прави вашиот носи многу пријатна и удобна. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Карактеристики :
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Надворешниот материјал е направен од високо квалитетни материјали и во внатрешноста на перница е направен од висок степен на мемориска пена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Идеална замена за изгубени или скршени уво перници
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Увото влошки се рачно направена, како такво, нашето уво влошки можат да имаат мала големина варијација од +/- неколку милиметри од димензиите дадени, ова нема да влијае на нивното монтирање. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Не Оригиналниот објект, со Висок квалитет предмети гаранција!!
1 * Еден Пар на Уво Влошки Уво Перници
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 105mm
Внатрешна Големина : Прибл. 45mm
Дебелина : Прибл. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е snap лесно во вашиот приклучок за слушалки
3. Направени на Квалитетот Сомот материјал , издржлив & флексибилни, за време на удобно слушање
Спецификација :
Количина : 1 пар
Материјал : трајни мека пена, Сомот материјал
Боја : Црна
Погоден за Beyerdynamic DT770 DT880 DT990 DT770 приклучок за слушалки
Надворешниот Големина : Прибл.

Главните својства

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
1 пар Уво Перница
Големина:
105*45mm
боја:
Црна
Тип На Објект:
Уво Влошки
Пакет:
Yes
Материјал:
Мека Пена
Број На Модел На:
153178

Избор на купувачот