Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За kawasaki z250sl z300 z800 Z1000 јамаха r15 r25 r6
Ново

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За kawasaki z250sl z300 z800 Z1000 јамаха r15 r25 r6

DEN 1068.00

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот
❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата година
Состојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината. Домот метална површина ќе надградба на вашиот Мотор, Визуелно. Црвена, Сина, Црна, Златна, Сребрена, Зелена, сива,портокалова ,8 Colors за Изборот. ❈❈ Y OWLING бренд е сопственик на Професионална R & D тим и една Фабрика за производство на Мотоцикл Додатоци, која може да се обезбеди подобро лиценца плоча држач со трајност, безбедноста, удобноста и добро изгледа. ❈❈ Ние исто така, обезбеди сеопфатна услуга, вклучително и пред-продажба консултации, пакет за следење и по-продажбата на услугата. Еднаш имате било какви прашања, дозволете ни да знаеме, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние и ветуваме ќе пријатен шопинг искуство. забелешка : Секоја опција има соодветен стил, можете да изберете боја и стил ви треба, а некои не се во листата, можете да се консултирате со нас бојата што сакате
Реалната слика

Главните својства

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
CC
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
490g
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл табличка носителот
Карактеристики:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment:
за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducat и така натаму

Избор на купувачот