YUFEIDA Мажите Секси Отвори Задник долна облека Најлон Дише Жешки Кратко Гаќи Водови Конвексни Пенисот Ракав Еротска долна облека
Ново

YUFEIDA Мажите Секси Отвори Задник долна облека Најлон Дише Жешки Кратко Гаќи Водови Конвексни Пенисот Ракав Еротска долна облека

DEN 293.00
DEN 407.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 13% Spandex+87% Polyamide
Тип : Секси Мажи е Кратко
Боја : Како се покаже во слика
Големина : S M L XL
Повод : Nightwear/ Долна Облека
Сезона : All
Нето Тежина : 0.06 KG
Пакет : 1*Секси Мажи е Кратко
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2.54 см
Pls дозволете 1-2 CM грешка поради различни мерење метод
Димензии Мерење(инчи) S : 34 CM M : 36 CM L: 38 CM XL:40 CM
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас, прво,секој проблем може да се реши.
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
yufeida
Број На Модел На:
yfd02-MJ1703

Избор на купувачот