Бело злато боја Дубаи/Етиопската/Африка/Индиски жени подарок накит Срцето хривнија накит жените романтична трговија на Големо
Ново

Бело злато боја Дубаи/Етиопската/Африка/Индиски жени подарок накит Срцето хривнија накит жените романтична трговија на Големо

DEN 345.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL/Федекс/UPS/ Aramex.
Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
QQ290
Бренд Име:
Caluven
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик

Избор на купувачот