10PCS LM360N LM360
Ново

10PCS LM360N LM360

DEN 117.00
DEN 129.60

Во форма достапна за нарачката


'

Главните својства

Бренд Име:
HENGXING
Број На Модел На:
автомобил ic
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
IC
Контакт Оптоварување:
IC
Употреба:
IC
Напон:
IC
is_customized:
YES

Избор на купувачот

R7D-BP01H-Z
Ново
R7D-BP01H-Z
Во форма достапна за нарачката
DEN 22464.00

LP4K0910BW3 24VDC
Ново
LP4K0910BW3 24VDC
Во форма достапна за нарачката
DEN 960.00

PDA1-215ZHL
Ново
PDA1-215ZHL
Во форма достапна за нарачката
DEN 6960.00

Реле ARP-22312
Ново
Реле ARP-22312
Во форма достапна за нарачката
DEN 879.84