Метал Auto е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Аудио Отстранување Инсталерот Pry Алатка 300pcs/многу
Ново

Метал Auto е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Аудио Отстранување Инсталерот Pry Алатка 300pcs/многу

DEN 17607.36

Во форма достапна за нарачката


Метална плоча crowbar автомобил аудио dismounting вратата трим тока шрафцигер pry инсталација алатка
материјал : не ' рѓосувачки stee должина : 240 MM

Главните својства

Бренд Име:
BAIDE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот